خانه »»»» سفر خارج از کشور »»»» اولین دست نوشته ی ۱۳۹۲

اولین دست نوشته ی ۱۳۹۲

بنــــــــام خــــــــــــــدا

دوستان عزیزم سلام

امیدوارم سال جدید را با  خوشی  و شادمانی شروع کرده باشید ؛ و روزهای خوبی  نیز  در انتظارتان باشد.

قریب به ۹ ماه از طریق برنامه هزار و شصت و شونزده ، سال گذشته میهمان خانه های شما بودم ؛ در این مدت سعی کردم با همه فراز و نشیب ها و کم و کاستی هایی که داشتیم برنامه را بگونه ای اجرا کنم که بیشتر شور و شعف و شادی را بشما دوستان انتقال دهم.

خب طبیعی ست که نقاط ضعف و گاهی هم اشتباهاتی داشته باشیم ؛اما چیزیکه برای من اهمیت داشت حضور متفاوت  نسبت به برنامه های گذشته بود.

خدا رو شکر از پیامها و نوشته هایتان اینطور میشه برداشت کرد که ظاهرا توانستیم تا حدودی موجبات رضایت  شما بزرگواران را بدست بیاوریم.

ناگفته نماند که در این بین من باید تشکر ویژه ای از والدین محترمی داشته باشم که همراه با فرزندان دلبندشان ما را تماشا می کردند و گاهی نیز انتقاد و پیشنهاد میدادند.

در مجموع فراموش نکنیم که کار برای کودکان با همه ی شیرینی و جذابیتی که به همراه دارد بسیار سخت و خطیر است.امیدوارم همچنان من و همکارانم را دعا و حمایت کنید که بیشتر بتوانیم در خدمتتان باشیم.

از این حرفها که بگذریم به اطلاع شما دوستان باید برسانم  قراره چند روزی میهمان ایرانی های خونگرم در استرالیا باشم و چند برنامه هنری در شهرهای مختلف این کشور اجرا کنیم ، البته هیچ جا وطن نمیشه..!

اما بد نیست کمی از این فضای دوستانه و مهربانانه ای که تو فرهنگ ما جاریست بعنوان سوغات آنجا ببریم و پیام تبریک نوروزی تان را به ایرانیان مقیم استرالیا نیز برسانیم.

لذا از همگی شما عزیزان خداحافظی می کنم و امیدوارم هرچه زودتر ببینمتان و دوباره روزها و لحظه های قشنگی را کنار هم سپری کنیم. اینجا و اینجا کلیک کنید.

 “تا  پست بعدی خدا یار و نگهدارتان “

 

 

 

همچنین ببینید

پورنگ در قطب شمال

فیلم های   ترس سوئد کشتی سایت (۳gp)را با کلیک روی آنها دانلود کنید و …

فلزیاب