خانه »»»» آلبوم عکس »»»» دوستان جدید

دوستان جدید

بنام خدا

دوستان خوبم سلام

انشالله که از برکات این ماه الهی بهره لازم را برده باشید و دربین دعاهایتان یادی هم از من حقیر کرده باشید.

باتوجه به گرفتاری ها و مشغله فراوانی که این روزها با آن دست وپنجه نرم می کنم فرصتی پیدا شد تاساعاتی بتوانم در فضای مجازی گشت و گذاری بکنم و از نوشته های قشنگ تان لذت ببرم.

قبل از هرچیز باید تشکر ویژه بکنم از همه کسانیکه  در مورد من مطلب یا  پستی می نویسند ، باور کنید از اینکه مورد نگاه مهربانانه شما قرار گرفتم هزاران بار خدا را شکر می کنم.از سویی دیگر نکته ی جالب توجهی که بشدت مرا به وجد آورد حضور و آشنایی با دوستان جدیدی است که فراخر سنشان مخاطبین برنامه من محسوب میشوند.

حال که چنین افتخار بزرگی نصیب من شده تا در فضای مجازی با  طرفداران و دوستان جدیدی  آشنا شوم از خدا می خواهم که کمک کند تا بتوانم رضایت انها را جلب کنم ،البته فراموش نشود درست است که بهانه دوستی ما برنامه تلویزیونی بوده اما من را در اینجا کاملا یک دوست و عموی واقعی  بدانید ،چرا که دوست ندارم فقط از طریق شغل اجتماعی ام باشما در ارتباط باشم.

لذا ضمن تشکر از دوستان قدیمی  توصیه می کنم همگی چه قدیمی وچه جدید با صمیمیت وهمدلی و مهربانی در کنار هم  از این فرصتی که در این فضای مجازی بدست آورده ایم نهایت بهره کافی را برای  رسیدن به موفقیت ببریم.

 

پ.ن:عید سعید فطر مبارک 

همچنین ببینید

purang

بفرمایید سوغات سفر…

بنــــــام خـــــــــــــدا ســـــــــــــــــــــــــــــلام دوســــــتـان میدونم که منتظر بودید تا از سفر اخیرم براتون سوغاتی بیارم …

فلزیاب