خانه »»»» موسسه کودک عموپورنگ »»»» یادگاری

یادگاری

بنام خدا

دوستان عزیز سلام

آرزومندم در هرکجا که هستید و نوشته های مرا می خوانید شاد باشید و سر بلند.

از شما چه پنهان لازم می دانم توضیح مختصری پیرامون کار جدیدم که در قالب DVD می باشد برایتان ارائه دهم.

مدتها بود که بفکر تهیه ی یک آلبوم یادگاری از یک دهه فعالیت هنری ام برای شما مخاطبین عزیزم بودم .لذا با همکاری و مشورت دوستان تصمیم گرفته شد تا همه ی کلیپ ها ی قدیمی و جدید را در قالب چند پکیج مجزا به همراه یک فضای نمایشی تازه تهیه کنیم.

و از سویی دیگر باید توجه داشته باشیم که هیچ کاری بدون عیب و نقص نیست و مطمئناً ما نیز از این قاعده مستثنی نخواهیم بود. اما مهّم هدفی است که در پیش گرفته ایم، که برای رسیدن به آن بایستی ریسک کرد و اراده ی قوی داشت.

و بدانید که  قصد ما از این حرکت  فقط  یک کار فرهنگی بوده است.برخلاف تصور عده ای که  تعبیری غیر از این دارند؛

بهتر است بدانید که تهیه و تولید و پخش چنین کارهایی نیاز به هزینه بالایی دارد که در نتیجه ما از بخش خصوصی کمک گرفته ایم. لذا  حمایت شما از این  تولیدات  می تواند موجب دلگرمی و پشتکارعوامل  برنامه ساز و ارتقاء در روند تولید با کیفیت بالا  باشد.

و اما نکته ی دیگر تشکر از والدین عزیزی است که عموپورنگ را بواسطه ی این آثار جدید و حتی قدیم با فرزندان دلبند خود آشنا می سازند که در واقع بنوعی تلاش ۱۰ ساله ی گروه عموپورنگ را بی نتیجه نمی گذارند.

دوستان فراموش نکنید همه ی امید و عشق من ایجاد لحظات شاد و مفرّح برای بچه های خوب این مرز و بوم است،که بهترین معلم من در زندگی بوده اند.

پس خواهش می کنم در این امر خطیر ما را  تنها نگذارید.

پ.ن:

بچه ها اگر خدا بخواهد من روز جمعه  از ساعت ۹ صبح به بعد مهمان تلویزیونی شبکه کیش هستم.

 

فلزیاب